zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ena i Marko vise nisu zajedno

Go down

Ena i Marko vise nisu zajedno Empty Ena i Marko vise nisu zajedno

Post  Mina-Admin Wed Sep 19, 2007 4:52 pm

Extra! Nakon snimanja specijalne emisije "Zvezde Granda" Ena otputovala u Novi Sad, a Marko na beogradskom splavu proveo veče sa misterioznom plavušicom!

ENA i MARKO više nisu zajedno!

ENA: "PA ŠTA, AKO MARKO IZLAZI?! I JA SE PROVODIM PO NOVOM SADU"
SUBOTA, 8. SEPTEMBAR, BEOGRAD
U riba
Ena Popov je prošle nedelje napustila kuću "velikog" Marka. Po svemu sudeći, lepa sosa i zavodnik iz Brusa neće proslaviti godišnjicu veze. Njihov nedavni prilično hladan susret u zgradi "ružičaste televizije" samo je potvrdio nagađanja da je među njima "pukla tikva". Prošle subote na snimanje specijalnog izdanja emisije "Zvezde Granda" Ena je došla sama, a na pitanja gde je Marko, kratko je odgovarala: "Ne znam zašto kasni. Sada sam stigla iz Novog Sada, ne znam zašto on kasni". Tek kada je Ena sela u voditeljsku fotelji i kada su se kamere uključile, u studiju se pojavio Marko. Samouvereno je ušao nevešto se pravdajući i govoreći da se uspavao i da zbog toga kasni. Trudio se da nijednim gestom ne pokaže nervozu. U pauzi dok su se emitovale reklame, na znak Saše Popovića Ena je ustala, a na njeno mesto seo je Marko. Uzgred su se mimoišli, a da se pri tom nisu ni pozdravili. "Nedavno su okončali svoju ljubavnu priču, pa su Popovića zamolili da ovoga puta ne sede zajedno, da bi izbegli neprijatnu situaciju. Ena je rešila da se posveti poslu kako bi lakše prebolela raskid, a Marko je već našao utehu", kaže naš izvor koji zahteva da ostane anoniman. Simpatična Novosađanka nije sačekala kraj emisije, nego je odmah pokupila pinklice, sela u automobil i otišla u Novi Sad. Iste večeri Marko je otišao na splav "Blejvoč", gde se zabavljao u ženskom društvu ne izgledajući nimalo ucveljeno. Naprotiv, zadovoljno se smeškao dok je pored njega sve vreme stajala izvesna plavuša.
"Preokupirana sam poslom i u ovom trenutku ne mogu i ne želim da pričam o privatnom životu", rekla nam je Ena ne želeći direktno ni da potvrdi, ni da demantuje glasine da nije više sa Markom. Na našu opasku da Miljkovića viđaju po beogradskim splavovima kako se provodi u društvu plavuše, bivša ukućanka "Velikog brata", sada voditeljka i pevačica, kratko je rekla: "Pa šta?! Izlazim i ja u Novom Sadu".
Da li je Enina i Markova veza zapala u krizi, ili je zauvek "pukla", pokazaće vreme.
Mina-Admin
Mina-Admin
Admin

Posts : 222
Join date : 2007-09-17
Age : 32
Location : Vrbas

https://coolzabava.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum