zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozz svima

2 posters

Go down

pozz svima Empty pozz svima

Post  minja91 Wed Sep 19, 2007 6:27 pm

cao, ja sam marina imam 16 god. i zivim u okolini Banja Luke(nema svrhe da vam spominjem to mjesto jer ne vjerujem da ste culi za njega, pa uvijek kazem da sam iz BL ili okoline), komunikativna sam i zabavna osoba(to cu vam dokazati ako mi net bude dozvolio, posto me u poslednje vrijeme posteno zeza Evil or Very Mad ali nece jos dugo, brzo ja sredim ono sto me nervira Twisted Evil ). volim druzenje, zabavu, provod..........., a ne volim..... suprotnost od onoga sto volim.... hehe...(jesam lik, boze). muziku svakakvu slusam, nije mi vazno ko pjeva vec kakva je pjesma......i da kad sam vec kod muzike kako da zaboravim, obozavam jednu novu ali veliku zvezdu na nasoj estradi, on ima extra i glas i stas a to je nemanja stevanovic............

joj ja se raspisala, sorry ako ima nesto sto nije trebalo da se nadje ali meni se bas pise, mogla bih vam o sebi pisati do sutra, ali mislim da je i ovo dovoljno
minja91
minja91

Posts : 14
Join date : 2007-09-19
Age : 32
Location : Banja Luka

Back to top Go down

pozz svima Empty Re: pozz svima

Post  Mina-Admin Wed Sep 19, 2007 8:59 pm

pozz i dobrodosla
Mina-Admin
Mina-Admin
Admin

Posts : 222
Join date : 2007-09-17
Age : 32
Location : Vrbas

https://coolzabava.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum